Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Halloweenowy Konkurs Dyniowy - Edycja 2020

Halloweenowy Konkurs Dyniowy - Edycja 2020

Pomóż nam udekorować Kino HELIOS Tomaszów Mazowiecki Halloweenowymi Dyniami i wygraj wejściówki na dowolny Maraton Filmowy lub Mini Maraton, jaki zagramy do końca 2020 roku oraz inne atrakcyjne nagrody*.

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Tomaszów Mazowiecki – Helios

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

Treść

Jeśli chcesz aby Twoja Dynia Halloween dołączyła do dekoracji Kina Helios Tomaszów Mazowiecki, musisz ją do nas dostarczyć w dniach 26-31 października 2020 roku. Praca musi być wykonana własnoręcznie z dyni spożywczej i musi być wystylizowana na charakterystyczną ozdobę Halloween.

Każda dostarczona praca weźmie udział w HALLOWEENOWYM KONKURSIE DYNIOWYM Edycja 2020. Trzy najlepsze prace otrzymają nagrody w postaci:

I miejsce:

  • podwójne zaproszenie na dowolny Nocny Maraton lub Mini Maraton, jaki odbędzie się w kinie helios Tomaszów Mazowiecki do końca 2020 r. z wyłączeniem Maratonu Sylwestrowego,- podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany film z repertuaru Helios Tomaszów (z wyłączeniem Projektów Specjalnych i pokazów zamkniętych) ważne do 30 listopada 2020 roku,- kupon na Zestaw Duży z Popcornem do zrealizowania w kinie Helios Tomaszów Mazowiecki ważny do 30 listopada 2020 roku.

II miejsce:

  • podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany film z repertuaru Helios Tomaszów (z wyłączeniem Projektów Specjalnych i pokazów zamkniętych) ważne do 30 listopada 2020 roku,- kupon na Zestaw Duży z Popcornem do zrealizowania w kinie Helios Tomaszów Mazowiecki, ważny do 30 listopada 2020 roku

III miejsce:

  • podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany film z repertuaru Helios Tomaszów (z wyłączeniem Projektów Specjalnych i pokazów zamkniętych) ważne do 30 listopada 2020 roku.

Ponadto każda zgłoszona praca zostanie nagrodzona drobnym upominkiem.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 15 lat*.

*pamiętaj żeby zapoznać się z regulaminem, który znajdziesz w załącznikach poniżej.

Wszystkie prace zostaną wyeksponowane podczas Maratonów Halloween 2020, które odbędą się w kinie Helios Tomaszów Mazowiecki w piątek 30.10 i sobotę 31.10 o godz. 23:00.