Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wyniki konkursu z Disneyland® Paris

Wyniki konkursu z Disneyland® Paris

Hakuna Matata! Już wiemy, kto spędzi najdzikszy weekend podczas The Lion King & Jungle Festival.

O tym, jak bardzo kochacie Króla Lwa i Disneya świadczy ogromna liczba zgłoszeń, które napłynęły w naszym konkursie. Dziękujemy, że podzieliliście się z nami Waszymi wspomnieniami i emocjami.

Głosami jury nasz konkurs wygrywa Pani Kaja Karkula, która napisałam nam tak:

Wychowana na wsi, pośród drzew i łąk, miałam mnóstwo okazji do spotkać z ulubionymi bohaterami Disneya. Na lianach wierzby bujałam się razem z Tarzanem, przy niewielkiej rzeczce surfowałam z Lilo i Stitchem. Biegałam za królikiem, by po chwili rozmawiać z dżdżownicą i ratować mrówki przed konikami polnymi. Wyobrażałam sobie, że dwa bezpańskie psy zaraz zjedzą razem spaghetti. Widziałam rzeczy jeszcze ciekawsze i piękniejsze niż są w rzeczywistości. Głód przygody miałam codziennie, czekałam aż w końcu będę mogła wyjść z domu by przenieść się do magicznego świata i o wszystkim później opowiedzieć Mamie. Dorastałam, a ostatecznie przeprowadziłam się do dużego miasta. Już nie widuje Timona ani Pumby, dywany nie latają, a lama (koza) nie próbuje znowu być królem. Więc właśnie dlatego chciałabym jechać, żeby odzyskać tę beztroskę, naiwną i piękną wyobraźnię. Piszczeć jak mała dziewczynka na widok moich bohaterów. Przeżyć z nimi jeszcze jedną przygodę!

Serdecznie gratulujemy!

I wszystkich zapraszamy do zabawy w kolejnych naszych konkursach.