Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Sztuka z klasą

Sztuka z klasą

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w ramach projektu Sztuka z klasą! Propozycja dla szkół!

To wspaniała okazja to poznania wybitnych artystów, spaceru po wystawach największych galerii sztuki czy obejrzenia najsłynniejszych sztuk teatralnych - a to wszystko na wielkim, kinowym ekranie!

W projekcie pojawiać się będą opery, teatry, balety oraz filmy dokumentalne o malarzach, muzykach. To propozycje dla najstarszych klas szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych jak i szkół muzycznych oraz plastycznych.

Cena biletu w ramach Sztuki z klasą to 17,90 zł. Bilety dla opiekunów gratis.

W celu zamówienia seansu proszę kontaktować się z wybranym kinem.