Cennik 2D/3D

Bilet na film*
Bilet na film familijny**
SuperWtorek!***

Wcześniej kupujesz taniej

4 dni+ do seansu
3 dni do seansu
2 dni do seansu
1 dzień do seansu
Bilet na film*
16,9 zł
20,9 zł
23,9 zł
26,9 zł
Bilet na film familijny**
16,9 zł
20,9 zł
22,9 zł
24,9 zł
SuperWtorek!***
16,9 zł
16,9 zł
16,9 zł
16,9 zł

* za wyjątkiem filmów familijnych.

** filmy dostępne w repertuarze kin Helios z oznaczeniem „familijne”. Są to produkcje, które zawierają treści dotyczące świata dzieci lub odnoszą się do nich w kontekście domu i rodziny. To tytuły dedykowane w szczególności widzom do 13. roku życia oraz ich rodzinom. Kategoria ma charakter wyłącznie rekomendacji, gdyż w Polsce nie funkcjonują przepisy regulujące tę kwestię. Wyboru filmu do tej grupy dokonuje Helios, kierując się kwalifikacjami dokonanymi w krajach posiadających przepisy prawne dotyczące tej materii oraz podanymi przez dystrybutorów opisami filmów i ich wskazówkami dotyczącymi sugerowanego wieku widzów.

*** nie dotyczy cen biletów na: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Helios na Scenie oraz pozostałe projekty specjalne.

Cena w dniu seansu

W dniu seansu
Bilet na film*
29,9 zł
 
 
 
Bilet na film familijny**
26,9 zł
 
 
 
SuperWtorek!***
16,9 zł
 
 
 
+9 zł do sali Dream / +3,90 zł za okulary

Informacja dotycząca filmów 3D:

Aby obejrzeć film 3D, niezbędne są specjalne okulary 3D – do nabycia w kasach kina. Cena biletu nie zawiera opłaty za okulary 3D. Jest ona doliczana w trakcie zakupu biletu na seans, a okulary wręczane są w kasie biletowej. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty za okulary 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii.

Jeżeli Twoje okulary 3D ulegną zarysowaniu lub odbarwieniu, postrzeganie efektu trójwymiaru może być utrudnione. Prosimy o sprawdzenie, czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane zaraz po zakupie. Okulary używane nie podlegają reklamacji. Informujemy, że okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione.

 

Drodzy widzowie! Aktualne cenniki biletów na seanse w ramach projektów specjalnych dostępne są w zakładce wybranego projektu specjalnego.

Do każdego biletu zakupionego przez stronę internetową oraz aplikację mobilną doliczona zostanie oplata internetowa w wysokości 1,50 zł, w skład której wchodzą: koszty serwisu dostarczenia i realizacji biletu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.