Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wrześniowy konkurs – energetyczne nagrody!

Wrześniowy konkurs – energetyczne nagrody!

Wrzesień, to nie koniec lata. Choć temperatura za oknami powoli spada, w naszych kinach wciąż wznosi się fala gorących tytułów.

Kontynuujemy wakacyjną zabawę i zapraszamy Was do udziału w pełnym energii konkursie. Co zrobić, aby wziąć w nim udział?
Odpowiedz na zadanie konkursowe: Jeśli Twoja wakacyjna przygoda byłaby filmem – to jakim i dlaczego?

1. Wejdź na stronę: https://konkursy.helios.pl/landing/jesien2021
2. Wypełnij formularz konkursowy.
3. Kliknij, że bierzesz udział w konkursiePrzyjmowanie zgłoszeń trwa do 27 września 2021. Zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną lub mailową do 30 września 2021. Powodzenia!

Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu.