Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

Premiera:

Kontrowersyjny program „Music Race” poszukuje muzycznych talentów w Polsce. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury.

SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY

SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY

Premiera:

Historia kilku chłopaków, zafascynowanych MTV, na ursynowskim blokowisku w połowie lat 90., którzy postanowili założyć kultowy skład Mistic Molesta.

GNIAZDO

GNIAZDO / napisy

Premiera:

Rory dla pieniędzy i pozycji jest gotów na wszystko. Gdy dostaje nową pracę i przeprowadza się do Londynu, jego życie i idealne małżeństwo zamieniają się w spiralę sekretów i kłamstw.

SZARLATAN

SZARLATAN / napisy

Premiera:

Zapierająca dech w piersiach historia człowieka obdarzonego wyjątkowymi zdolnościami, osadzona na tle wydarzeń totalitarnych lat pięćdziesiątych.

RAZ, JESZCZE RAZ

RAZ, JESZCZE RAZ

Premiera:

Film opowiada historię chłopaków z Sopotu, którzy 20 lat temu byli paczką, mieli zespół i kończyli szkołę średnią.