Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie… i tylko Panie na cykl wieczorów filmowych dla Kobiet! Gwarantujemy dreszczyk pozytywnych emocji podczas niebanalnych konkursów i film, który dopełnia nastroju „kobiecego wieczoru”.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

20 listopada - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „1800 gramów".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU:
Drogie dziewczęta. W filmie „1800 gramów” główną rolę gra Magdalena Różczka. Dlatego na nadchodzącym pokazie Kina Kobiet przebieramy się za wróżki i czekamy na Wasze różdżki (nie mylić z różkami) i skrzydełka!

NIESAMOWITE NAGRODY!
A już na najbliższym spotkaniu do wygrania będą m.in.:

 • Pakiet pełnowartościowych kosmetyków od Super-Pharm
 • Masaże relaksacyjne od Health by Marta
 • Kosmetyczne pakiety od firmy Kiehls
 • Multimedialne kursy języka angielskiego od Speak Up
 • Inspirujące elementy wystroju wnętrz od Leroy Merlin
 • Trening personalny, miesięczny karnet lub sesja BEWEI w Klub fitness 36minut Polanka
 • Karnety na zajęcia w Organic Fitness!
 • Zaproszenia na Bowling od Gravitacja
 • Zaproszenia na pyszny i różnorodny obiad - jesz tyle, ile chcesz w Kuchnia Marche
 • Książki od Wydawnictwa Agora
 • Cudownie pachnące świece od Yankee Candlle
 • Pakiety pielęgnacyjnych kosmetyków ufundowane przez Ziaja
 • Podwójne zaproszenia na zabiegi wykonane kosmetykami Mary Kay
 • Karty podarunkowe od DermaEffect
 • zestawów kosmetyków od Biotaniqe
 • Niesamowite powieści od wydawnictwa Rebis

Miłe Panie, naprawdę jest o co walczyć!

Seans i konkursy poprzedzimy spotkaniem z naszymi Partnerami, którzy od godz. 17:30 będą dyspozycji w holu kina.

Załoga z Kiehls – firmy kosmetycznej, o aptecznych korzeniach, która istnieje na rynku od 1851 r i pochodzi z Nowego Jorku - wykona Paniom bezpłatne badania skóry, a na jej podstawie dopasuje do jej indywidualnych potrzeb kosmetyki.

Konsultanci ze szkoły Speak Up zaprezentują ofertę szkoły językowej, w której w niezwykle lekki, szybki i łatwy sposób przyswoją Panie „sekretne tajniki” języka angielskiego. Opowiedzą również o sposobach na ekspresowe przyswajanie wiedzy.

Dziewczęta z 36 minut Polanka opowiedzą o tym, jak w 36 minut można w pełni odmienić swoją sylwetkę, kondycję i poprawić nie tylko samopoczucie, ale i zdrowie!

O Państwa podniebienia zadbają niezastąpieni i niezwykle smaczni:

 • Pizza Hut,
 • Kuchnia Marche,
 • Noth Fish.

Uwaga! To jeszcze nie koniec! Lista atrkacji i nagród rośnie z dnia na dzień!

Dziewczyny, widzimy się 20 listopada!

Drogie Panie, aby ułatwić Paniom zakup biletów na seans, wprowadziliśmy możliwość zakupu biletów przez Internet. Pewne miejsce na seansie bez wychodzenia z domu. Łatwo i wygodnie. Zachęcamy do skorzystania z opcji zakupu biletu przez Internet.

Ceny biletów za osobę:

 • Bilet Normalny - 26,90* zł

Cena dla każdego uczestnika.

*Sieć kin Helios zastrzega sobie możliwość obniżenia ceny biletu w ramach obowiązywania lokalnych promocji. Na cenę wejściówki na Kino Kobiet składa się cena Biletu Kino Kobiet oraz cena vouchera Kino Kobiet.

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

                     

                

Lokalni Patroni Medialni:

                  

Seans do góry

1800 gramów

1800 gramów
Zwiastun

REZERWUJ / KUP BILET

Poznań – Helios

 • Od lat: 13, Czas trwania: 101 min.
 • Produkcja: Polska [2019]

Reżyseria

Marcin Głowacki

Scenariusz

Piotr Jasek, Jan Holoubek

Obsada

Magdalena Różczka , Piotr Głowacki, Danuta Stenka

Opis filmu

Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie?

Galeria do góry

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage