Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

2 młode wina

2 młode wina

Premiera:

Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. „Młode wino”.
Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół – Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie.

Dubel

Dubel

Premiera:

Film oparty na opowiadaniu Thomasa McCarthy'ego o Alfredzie Hitchcocku i jego sobowtórze. Centralnym wątkiem filmu są Ptaki jako modelowe dzieło suspensu oraz metafora swoich czasów.

Handlarz Cudów

Handlarz Cudów

Premiera:

Historia przyjaźni dwójki dagestańskich dzieci i wyleczonego alkoholika. Polak pielgrzymujący do Lourdes pomaga dzieciom dostać się nielegalnie do ojca mieszkającego we Francji.

Iron Man 2

Iron Man 2 / napisy

Premiera:

Tony Stark (Robert Downey Jr.) powróci, aby stawić czoło kolejnym przeciwnikom. Akcja filmu będzie ma miejsce pół roku po pierwszej części, tym razem Tony nie ukrywa swojej tożsamości...

Szalone serce

Szalone serce

Premiera:

Bad Blake jest alkoholikiem. Jest również piosenkarzem country. Spotyka dziennikarkę, która chce mu pomóc…

Mój brat jest jedynakiem

Mój brat jest jedynakiem

Premiera:

„Mój brat jest jedynakiem” to wzruszająca, piękna opowieść o przyjaźni, miłości, o nierozerwalnych - czasem niewidocznych więziach między braćmi.

Dobre serce

Dobre serce

Premiera:

Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy Noi Albinoi i Zakochani widzą słonie. Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia.

Dorwać byłą

Dorwać byłą

Premiera:

Gerard Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony (Jennifer Aniston), która nie wróciła z warunkowego zwolnienia.

Furia

Furia

Premiera:

Bohaterem filmu jest policjant, którego córka, zaangażowana społeczniczka, zostaje zamordowana na jego oczach, i który postanawia zrobić wszystko, aby schwytać jej zabójcę.

Hel

Hel

Premiera:

Piotr ma dobre, ustabilizowane życie. Niespodziewanie jednak pojawia się długo nieobecny w jego życiu dorosły już syn, Kamil. Od tej pory, ta zwarta konstrukcja zaczyna się powoli chwiać.