Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Jaśniejsza od gwiazd

Jaśniejsza od gwiazd

Premiera:

Jaśniejsza od gwiazd to wielki powrót Jane Campion, autorki Fortepianu, która zabiera nas w zmysłowy świat pierwszej miłości, która zawsze rozpala najmocniej.

Nocna randka

Nocna randka

Premiera:

Podczas rutynowej kolacji na mieście znudzona para małżeńska wplątana zostaje w aferę kryminalną i musi stawić czoła skorumpowanym gliniarzom, mafijnemu bossowi i zwariowanemu taksówkarzowi.

Robin Hood

Robin Hood

Premiera:

Najbardziej niesamowity z bohaterów i jego sprzymierzeńcy wyruszają, aby bronić kraju przed krwawą wojną domową i jeszcze raz przywrócić chwałę Anglii.

Samotny mężczyzna

Samotny mężczyzna

Premiera:

Historia George'a Falconera, profesora w średnim wieku, który próbuje odnaleźć się po śmierci swego partnera, Jima. Jeden z jego studentów wydaje się być wyjątkowo zainteresowanym osobą George'a.

Człowiek, który gapił się na kozy

Człowiek, który gapił się na kozy

Premiera:

Bob to reporter, któremu trafia się historia na miarę jego aspiracji. Dzieje się to, gdy poznaje Lyna Cassady'ego -członka grupy, która w swojej pracy militarnej wykorzystywała zdolności paranormalne.

Droga do Raju

Droga do Raju

Premiera:

Malownicze Sudety. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką...

Fenomen

Fenomen

Premiera:

Trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je jeden fakt, każda z nich poszukuje faceta marzeń, prawdziwego fenomena...

Ocean przygód 3D

Ocean przygód 3D / dubbing / 3D

Premiera:

Historia Aris, morskiej żółwicy, podróżującej poprzez oceany w poszukiwaniu źródła tajemniczych nawoływań, jest pretekstem do ukazania piękna oceanu w technologii 3D.

Snow Must Go On

Snow Must Go On

Premiera:

"Snow Must Go On" to reportaż poruszający ciekawe aspekty podróżowania oraz jazdy na desce, poznawania nowych miejsc, ludzi i kultur.

Toy Story 2 3D

Toy Story 2 3D / dubbing / 3D

Premiera:

Kontynuacja pierwszego w historii kina pełnometrażowego filmu zrealizowanego w technice animacji komputerowej, który zdobył Oscara i odniósł ogromny sukces kasowy na ekranach świata.