Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Niebo, piekło... ziemia

Nebo, peklo… zem

  • Dramat
  • Czas trwania: 95 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Słowacja, Czechy [2009]
  • Premiera: 16.04.2009 (Polska)

Reżyseria

Laura Sivaková

Scenariusz

Laura Sivaková

Obsada

Zuzanna Kanócz, Bronisław Wrocławski, Jiři Korn, Helena Poláková, Lukaš Latinák, Dagmar Bláhova, Juraj Šimko, Ivan Martinka, Dagmar Edwards

Opis filmu

Młoda, świadoma swej wartości baletnica, dostaje niespodziewanie dla siebie propozycję występów w jednym z najlepszych zespołów baletowych na świecie. Na próbach daje z siebie maksimum, by nie wypuścić takiej szansy z ręki. W tym czasie wielkiego, emocjonalnego napięcia, kiedy tak bardzo potrzebuje duchowego wsparcia, przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Jakby tego było mało, łamie sobie nogę i tak kończy się jej piękny sen o karierze.