Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kick-Ass

Kick-Ass

  • Komedia
  • Akcja
  • Czas trwania: 117 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2010]
  • Premiera: 16.04.2010 (Polska)

Reżyseria

Matthew Vaughn

Scenariusz

Jane Goldman, Matthew Vaughn

Obsada

Aaron Johnson jako Dave Lizewski, Nicolas Cage jako Damon Macready, Christopher Mintz-Plasse jako Red Mist, Clark Duke jako Marty, Lyndsy Fonseca jako Katie Deauxma, Xander Berkeley jako Detektyw Vic Gigante, Chloe Moretz jako Hit Girl / Mindy Macready

Opis filmu

Bohaterem historii jest Dave Lizewski 16-letni miłośnik komiksów, który postanawia zostać superbohaterem. Pozbawiony nadprzyrodzonych mocy i tajemniczych artefaktów dających mu niezwykłe umiejętności, sam robi sobie kostium, chwyta za kij baseballowy i wychodzi na ulice szukać złoczyńców.