Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Jak wytresować smoka / dubbing / 3D

Wersja 3D Dolby Digital

  • Animacja
  • Czas trwania: 90 min.
  • Produkcja: USA [2010]
  • Premiera: 09.04.2010 (Polska)

Reżyseria

Peter Hastings

Scenariusz

Adam Goldberg, Peter Tolan

Obsada

Mateusz Damięcki jako CZKAWKA, Miłogost Reczek jako STOICK WAŻKI, Julia Kamińska jako ASTRID, Tomasz Traczyński jako PYSKACZ GBUR, Christopher Mintz-Plasse jako Fishlegs, Mateusz Narloch jako ŚLEDZIK, Julia Hermanowska jako SZPADKA, Sebastian Cybulski jako MIECZYK, Artur Pontek jako SĄCZYSMARK

Opis filmu

Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki Cressidy Cowell „Jak wytresować smoka", której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.