Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Helios w Posnanii z salami Dream!

Helios w Posnanii z salami Dream!

Czy punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia? Tak! I właśnie dlatego w naszym kinie ustawicie swoje fotele jak tylko chcecie!

Poznajcie nowy, królewski wymiar komfortu – sale Dream z rozkładanymi fotelami i przestrzennym dźwiękiem zapierającym dech w piersiach!

Helios Dream to unikalny koncept stworzony z myślą o niezwykle komfortowej przestrzeni do oglądania filmów. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń sale, są już otwarte.

Najnowsza technologia zastosowana w salach Dream gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych dookoła sal kinowych, a także w ich sufitach, możecie jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Ponadto sale zostały wyposażone w nowoczesne projektory Christie, które przystosowane są do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu wyświetlany obraz jest wyjątkowo realistyczny.

Pokochacie oglądanie filmów w salach Dream.