Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

ROOM 203

ROOM 203 / napisy

Premiera:

Kiedy przyjaciółki Kim i Izzy wprowadzają się do ROOM 203, dziwacznego mieszkania z przerażającym średniowiecznym witrażem, Kim nabiera przekonania, że ich dom może być nawiedzony.

Rower, łyżka, jabłko

Rower, łyżka, jabłko

Premiera:

Wybitny hiszpański dokumentalista Carles Bosch, nominowany do Oskara za film BALCEROS, tym razem podejmuje niepopularny w mediach problem chorych na Alzheimera.

Rozdzieleni

Rozdzieleni / napisy

Premiera:

W wyniku rosyjskiej inwazji na Czeczenię 9-letni Hadji traci rodziców. Osierocony, wspólnie ze swoim malutkim bratem, ucieka z rodzinnych stron i dołącza do tłumu uchodźców…

Rozgrywka

Rozgrywka / napisy

Premiera:

Chester wraz z żoną podróżują po Europie. W jednym z hoteli zwracają na siebie uwagę Rydala, który przyjmuje od pary zaproszenie na kolację. Nie wie, że to początek niebezpiecznej intrygi…

Rozmowy nocą

Rozmowy nocą

Premiera:

"Rozmowy nocą"...czyli o poszukiwaniu drugiej połówki. Związek jest jak jazda samochodem pod prąd. Nie wiadomo, komu uda się ujść z życiem.

Rozpruci na śmierć

Rozpruci na śmierć / napisy

Premiera:

W pełnym występku świecie zamieszkałym przez ludzi i kukiełki, rozgrywa się mrożąca śmiech w żyłach opowieść o niedobranej parze detektywów ścigających seryjnego mordercę lalek.