Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Lassie

Lassie / dubbing

Premiera:

Z powodu kłopotów finansowych rodzina Carracloughów sprzedaje Lassie. Jednakże pies zaczyna tęsknić za swoim ukochanym właścicielem Joem, którego próbuje odnaleźć.

Last Minute

Last Minute

Premiera:

Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i sprytnego syna przygodą życia…

Last Vegas

Last Vegas

Premiera:

Czterech przyjaciół po sześćdziesiątce jedzie do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.

Latająca maszyna

Latająca maszyna / dubbing / 3D

Premiera:

Familijna produkcja animowano-aktorska twórców oscarowego “Piotrusia i Wilka”, zrealizowana w nowatorskiej technologii 3D, wykorzystanej wcześniej w “Avatarze”.

Latający mnich i tajemnica Da Vinci

Latający mnich i tajemnica Da Vinci

Premiera:

W Czerwonym Klasztorze pustelniczy żywot wiodą mnisi, nieświadomi zmian, jakie przeżywa targana wojnami Europa. Pewnego dnia u wrót klasztoru odnajdują zakrwawionego, bezimiennego mężczyznę…