Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Lwica

Lwica

Premiera:

Julia, ciężarna studentka bez kryminalnej przeszłości zostaje skazana na więzienie za zamordowanie dwóch mężczyzn. Jednym z nich jest ojciec jej dziecka.

Łatwa dziewczyna

Łatwa dziewczyna

Premiera:

Do chwili, kiedy podjęła decyzję o zmianie stylu życia, Olive była przeciętną uczennicą. Ale co ma zrobić szara myszka, kiedy jej popularna, wścibska koleżanka wypytuje ją o ostatni weekend…

Łono

Łono

Premiera:

Pewna przygnębiona kobieta, postanawia sklonować swojego ukochanego, który zginął niedawno w wypadku…