Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Lejdis

Lejdis

Premiera:

Historia czterech przyjaźniących się od dziecka młodych kobiet, mających ogromne problemy ze zrozumieniem absurdalnego, ich zdaniem, świata mężczyzn.

Lek na całe zło

Lek na całe zło

Premiera:

Lęk przed coraz niepewniejszą przyszłością i śmiercią chorującej na raka matki, zmusza nastoletniego Caspera - utalentowanego pianistę do podjęcia próby odnalezienia ojca, którego nigdy nie poznał.

Lekcja

Lekcja / napisy

Premiera:

W niewielkiej bułgarskiej miejscowości uczeń ukradł pieniądze koleżance ze szkolnej ławki. Być może był głodny? Nade, nauczycielka angielskiego, próbuje zdemaskować złodzieja…

Lekcja angielskiego w Heliosie

Lekcja angielskiego w Heliosie

Premiera:

Szkoła Językowa „Libra” z Konina zaprasza na kolejne gratisowe lekcje języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży, które odbędą się w kinie Helios w dniach 23 i 29 listopada 2013.