Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Rzecz o mych smutnych dziwkach

Memoria de mis putas tristes

  • Romans
  • Czas trwania: 90 min.
  • Od lat: 18
  • Produkcja: Meksyk, Hiszpania, Dania, USA [2011]
  • Premiera: 20.07.2012 (Polska)

Reżyseria

Henning Carlsen

Scenariusz

Henning Carlsen, Jean-Claude Carriere

Obsada

Angela Molina, Emilio Echevarria, Geraldine Chaplin, Alejandra Barros, Dominika Paleta, Olivia Molina

Opis filmu

Ekranizacja ostatniej powieści autora Miłości w czasach zarazy Gabriela Garcii Márqueza, to opowieść o emerytowanym dziennikarzu, który po latach korzystania z życia, zdobywa się na odwagę, by spełnić swoją największą i dotąd niezaspokojoną erotyczną fantazję.

Marzy o szalonej, upojnej nocy z dziewicą. Ta niecodzienna zachcianka wprowadza w jego życie niepokój. Czy będzie to pierwsza prawdzowa i być może ostatnia miłość w jego życiu?