Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Kultura Dostępna w kinach Helios!

Kultura Dostępna w kinach Helios!

W każdy czwartek o godz. 13:00* i 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszych kinach kosztują tylko 10 złotych.

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

KULTURA DOSTĘPNA W KINACH jest kolejnym elementem realizowanego z inicjatywy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego programu KULTURA DOSTĘPNA. Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 13:00* oraz 18:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety kosztują tylko 10 zł.

14. Edycja projektu Kultura Dostępna w Kinach – repertuar:

5 września – Ja teraz kłamię  zwiastun >>
12 września – Kto napiszę naszą historię   zwiastun >>
19 września – Maksymiuk. Koncert na dwoje  zwiastun >>
26 września – Słodki koniec dnia  zwiastun >>
3 października – Całe szczęście    zwiastun >>
10 października – Powrót   zwiastun >>
17 października – Miszmasz czyli Kogel Mogel 3  zwiastun >>
24 października – Fuga zwiastun >>
31 października – Ciemno, prawie noc zwiastun >>
7 listopada – Władcy przygód. Stąd do Oblivio  zwiastun >>
14 listopada – Kurier    zwiastun >>
21 listopada – Wspomnienie lata   zwiastun >>
28 listopada – Kamerdyner   zwiastun >>
12 grudnia – Fighter  zwiastun >>
19 grudnia – Miłość jest wszystkim zwiastun >>
26 grudnia – Planeta singli 3   zwiastun >>
 

Partnerami projektu są: sieć Kin Helios oraz dystrybutorzy: Next Film, Kino Świat, Mówi Serwis, mayfly, Holly Pictures, Silesia Film oraz Velvet Spoon.

* Dla Gniezna seans Kultury Dostępnej pozostaje bez zmian tylko o godzinie 18:00.

Zapraszamy!

www.kulturadostepna.pl