Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

Disney Junior w Kinie – kolejna edycja!

Disney Junior w Kinie – kolejna edycja!

Premiera:

Już 16 i 17 listopada zapraszamy na piątą edycję „Disney Junior w Kinie”, serii pokazów uwielbianych przez dzieci i gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze.

Kult. Film

Kult. Film

Premiera:

"Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego.

Le Mans '66

Le Mans '66 / napisy

Premiera:

Amerykański projektant samochodów Carroll Shelby i kierowca Ken Miles chcą zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Forda i rzucić wyzwanie Ferrari podczas 24 godzin w Le Mans w 1966 roku.

Supernova

Supernova

Premiera:

Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy.

Jak poślubić milionera

Jak poślubić milionera

Premiera:

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.