Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Piła

Piła

Premiera:

"Piła" jest thrillerem opowiadającym historie dwóch mężczyzn, wplątanych w niezwykle zawrotną a jak się później okazuje grę "Pana Układanki".

Noi albinoi

Noi albinoi

Premiera:

Siedemnastoletni Noi, razem ze swoją ekscentryczną babką mieszka w małej odludnej miejscowości na Islandii. Noi marzy o tym aby uciec z miejsca, w którym przyszło mu żyć.

Kontrolerzy

Kontrolerzy

Premiera:

Niezwykła, po części baśniowa opowieść, której akcja toczy się głęboko pod ziemią. To historia dziwnego młodzieńca, Bulcsu i jego towarzyszy: pracowników metra, rywalizujących ze sobą kontrolerów.

Zatoichi

Zatoichi

Premiera:

Japonia, XIX wiek. Zatoichi to niewidomy tułacz, który zarabia na życie uprawiając hazard i dorabiając jako masażysta. Ale za tą fasadą kryje się Zatoichi-mistrz miecza…

Pan od muzyki

Pan od muzyki

Premiera:

Nauczyciel muzyki, znajduje pracę w zakładzie poprawczym dla nieletnich. Oszołomiony nieprzyjazną atmosferą, postanawia zmienić życie wychowanków, wprowadzając ich w czarodziejski świat muzyki...