Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Mulan” – kup bilet wcześniej i oszczędzaj!

„Mulan” – kup bilet wcześniej i oszczędzaj!

Kultowa animacja Disney’a z lat 90. powraca w filmowej odsłonie. „Mulan” - wzruszająca historia ze wspaniałą grą aktorską i zapierającymi dech w piersiach scenami, czeka na Ciebie w naszym kinie. Kup bilet wcześniej i zaoszczędź najwięcej!

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Wrocław – Helios Aleja Bielany
MULAN / familijny / od 10 lat
MULAN / familijny / od 10 lat / dubbing

Od lat: 10, Czas trwania: 115 min.
Produkcja: USA [2020]

Zwiastun

Wrocław – Helios Aleja Bielany
MULAN / familijny / od 10 lat
MULAN / familijny / od 10 lat / napisy

Od lat: 10, Czas trwania: 115 min.
Produkcja: USA [2020]

Zwiastun

Treść

Będąc nieodrodną córką wielkiego wojownika, Hua Mulan jest szybka, nieustraszona i zdeterminowana. Kiedy cesarz nakazuje, aby jeden mężczyzna z każdej rodziny służył w jego armii, Mulan zajmuje miejsce swojego chorego ojca. Jako Hua Jun staje się jednym z największych chińskich wojowników.
Obok odtwórczyni tytułowej roli - Liu Yifei, na ekranie pojawiają się największe gwiazdy chińskiego kina, m.in. Jet Li, Donnie Yen czy Tzi Ma.

Już dziś kup bilet, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. Pamiętaj: wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz. Zapraszamy na seanse w naszym kinie!