Wydarzenia

Szczegóły

Karta lojalnościowa w Helios Café!

Karta lojalnościowa w Helios Café!

Sieć kawiarni wprowadza do swojej oferty karty lojalnościowe upoważniające do odbioru darmowego zestawu „kawa + ciasto” lub deseru lodowego.

Wszyscy wielbiciele pysznej kawy i wspaniałego kina będą mogli skorzystać z najnowszej promocji w Helios Café!

Znakomita wiadomość dla wszystkich fanów Helios Café! Od tego momentu za każdy zestaw „kawa + ciasto” lub deser lodowy, który kupicie w kawiarniach ogólnopolskiej sieci kin Helios, otrzymacie naklejkę do swojej karty lojalnościowej. Po zebraniu tylko pięciu, kolejny – szósty zestaw „kawa + ciasto” lub deser dostaniecie gratis!

Kawiarnie w sieci kin Helios cieszą się ogromną popularnością wśród Widzów. To doskonałe miejsce do spędzenia czasu zarówno przed, jak i po seansie. W końcu nic nie umili oczekiwania na film tak dobrze jak filiżanka kawy w ręku, pyszne ciasto lub deser lodowy. Równie przyjemnie jest przyjść tam po zakończeniu projekcji i podzielić się filmowymi wrażeniami ze znajomymi.

Cudowna kawa, pyszne ciasta, desery i inne produkty oraz niepowtarzalna atmosfera, sprawiają, że kawiarnie Helios w całej Polsce są po prostu wyjątkowe. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny i promocje – takie jak najnowsza karta lojalnościowa.

Serdecznie zapraszamy do Helios Café i do wzięcia udziału w naszej promocji!