MIKOŁAJKI jak z bajki w kinach Helios

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios! Niezapomniane bajki i wzruszające historie oraz moc konkursów z nagrodami - to wszystko czeka na Was w dniach 2, 3 i 6 grudnia.

W weekend będziemy świętowali w godzinach 10:00-16:00 a w same Mikołajki 16:00-19:00.

Już Mikołaj do Was pędzi,
Już renifer kręci noskiem,
Za chwileczkę, za momencik,
Będzie gościć się z Helioskiem.

Jak co roku podczas Mikołajek czeka na Was moc atrakcji, najlepsze filmy ( „Trolle 3”,”Życzenie”, „Wonka” i „Kici Kocia pod choinkę”) i konkursy z fantastycznymi nagrodami!

Specjalnie na tą okazję przyjedzie do nas z dalekiej podróży i z workiem prezentów Święty Mikołaj, Pani Mikołajowa i oczywiście elfy. Przygotowaliśmy dla wszystkich małych i dużych dzieci mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Na początek musimy ubrać choinkę a żeby to zrobić trzeba będzie wyczarować dekoracje świąteczne, pomalować bombki i zrobić najdłuższy na świecie łańcuch. Nie obędzie się bez smakołyków i świątecznych piosenek.
Nie zabraknie, malowania buziek, figurek z balonów i świątecznej atmosfery.

Niespodzianką dla małych i dużych będzie nasz czarodziej Paweł Janus czyli Wujek Gapcio - iluzjonista dla dzieci i dorosłych, nasz partner, który potrafi wyczarować niezapomniane chwile. Podczas jednego pokazu łączy różne dziedziny sztuki, takie jak iluzja, żonglerka kontaktowa, teleportacje obiektów czy manipulacja Bugengami. Dostarcza radości, zabawy i uśmiechu całym rodzinom. Czas spędzony razem zostanie na długo w pamięci.

W ramach bajkowych Mikołajek zapraszamy na:

Czas trwania 91 minut
Od lat: bez ograniczeń

Po dwóch filmach przyjaźni, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk był kiedyś częścią boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. Jednak BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

Czas trwania 92 minuty
Od lat: 6

Film „Życzenie” zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła - gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi - władcy Rosas, królowi Magnifiko.

Czas trwania 113 minut
Od lat: 10

„Wonka” - film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

*Film dostępny w ofercie mikołajkowej od 6 grudnia

Czas trwania: 45 min.
Od lat: bez ograniczeń

„Kica Kocia pod choinkę” to najnowsza odsłona z serii bajek o przygodach ulubionego kotka najmłodszych widzów. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje, a jej ciekawość świata sprawia poznaje coraz to nowe rzeczy, ucząc się przy tym i dobrze bawiąc z Packiem, Adelką i Juliankiem.

W programie:
1. Kicia Kocia – zima
2. Kicia Kocia gotuje
3. Kicia Kocia w pociągu
4. Kicia Kocia sprząta
5. Kicia Kocia w bibliotece
6. Kicia Kocia nie może zasnąć

*Przed seansami na małych kinomanów czekać będą specjalne ulotki, kolorowanki i pamiątkowe dyplomy z Kicią Kocią.
*ulotki, kolorowanki i dyplomy rozdajemy do wyczerpania zapasów.


Mikołajki jak z bajki w kinach Helios!

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

  • 4 i więcej dni przed seansem - 19,90 zł
  • 3 dni przed seansem - 21,90 zł
  • 2 dni przed seansem - 23,90 zł
  • 1 dzień przed seansem - 24,90 zł
  • w dniu seansu - 25,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Plikido góry

Partnerzy do góry