SKARB MIKOŁAJKA – seanse z konkursami 5-6 lutego

Kino Helios Łódź zaprasza wszystkie dzieci na specjalne pokazy filmu „Skarb Mikołajek”, 5-6 luty o godzinie 12:00. Specjalnie na to wydarzenie przygotowaliśmy atrakcje Mikołajka.

Wspólnie poszukamy skarbu Mikołajka, każdy kto będzie miał chęć narysuje naszego głównego bohatera i oczywiście rozwiążemy „Quiz Mikołajka”. Nie zabraknie malowania buziek i figurek balonowych.

No i najważniejsze, będzie na Was czekał Mikołajek, a super niespodzianka będzie od naszego partnera Parku Rozrywki „Mandoria”.

Zapraszamy serdecznie, już od godziny 11:00.

Mikołajek to kilkuletni chłopczyk który mieszka we Francji. Wraz ze swoimi przyjaciółmi bardzo lubi psocić, a ich zabawne przygody od wielu już lat uwielbiają całe pokolenia dzieci i dorosłych.

W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i ​​rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.

Czas trwania filmu: 103 minuty

Kategoria wiekowa: od 6 lat

Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a nagrodami w konkursach będą książki o przygodach Mikołajka od wydawnictwa Znak!

Cennik:

  • Na seanse „Skarb Mikołajka” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Plikido góry

Partnerzy do góry