Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Mikołajki w kinach Helios: 6-8 grudnia

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

  • Kraina lodu 2 - Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
  • Śnieżna paczka - Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
  • Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
  • Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

W dniach 6,8 i 9 grudnia zapraszamy na Mikołajkowy czas w Kinie Helios Łódź.  W same Mikołajki 6 grudnia będziemy dla Was w godzinach 15:00-18:00 a w weekend od 10:00 do 16:00.

Już Mikołaj do Was pędzi,
Już renifer kręci noskiem,
Za chwileczkę, za momencik,
Będzie gościć się z Helioskiem.

Jak co roku podczas Mikołajek czeka na Was moc atrakcji, najlepsze filmy („Kraina lodu”, „Śnieżna paczka”, ”Młody renifer” oraz „Ratujmy Florę”) i konkursy z fantastycznymi nagrodami!

Specjalnie na tą okazję przyjedzie do nas z dalekiej podróży i z workiem prezentów Święty Mikołaj, Pani Mikołajowa i oczywiście elfy. Przygotowaliśmy dla wszystkich małych i dużych dzieci mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Na początek musimy ubrać choinkę a żeby to zrobić trzeba będzie wyczarować dekoracje świąteczne, pomalować bombki i zrobić najdłuższy na świecie łańcuch. Nie obędzie się bez smakołyków, pyszne pierniki, które sami ozdobicie a później zjecie, żeby brzuszki nie były puste.

Nie zabraknie, malowania buziek, kącików słodkości i świątecznej atmosfery.

Razem z nami będą również nasi partnerzy, którzy jak zawsze zorganizują i zaproszą do wspólnej zabawy. Wszystko będzie się odbywać w holu kina. Bawić i rozmieszać nas będą:

Sobota 7 grudnia:

  • Piaskownica w godzinach 14-15, nauczymy się tańczyć do dziecięcych utworów z użyciem pomponów. Poznamy zabawy z chustą animacyjną w roli głównej. Jeżeli jesteście ciekawi co więcej przygotowaliśmy to zapraszamy całe rodziny na wspólną rozrywkę z nami.
  • Ciach-Ciach w godzinach 12-13, będą kolorowe fryzurki, fikuśne upięcia i bajkowe kolory.
  • Dogo4logo w godzinach 13-14, odwiedzą nas nasi czworonożni przyjaciele i spędzą z nami miło czas.

Niedziela 8 grudnia:

  • Ewa Przybylska, Art & Party, w godzinach 12-13, z pokazem figurek balonowych, Ewa jest mistrzynią ,potrafi „prawie” wszystko zrobić z balonów więc wymyślajcie.
  • Marcin Kubini Kubiak w godzinach 12-13, nasz zaprzyjaźniony magik jak zawsze zaskoczy i zaczaruje wszystkie dzieci.

Dodatkowo:

  • mamy również nagrody od naszego partnera Jumpworld, z którym nigdy się nie nudzisz i zawsze jesteś uśmiechnięty.

Jeszcze jedna ważna rzecz, sprawdźcie koniecznie repertuar w Mikołajki. Mamy przygotowane dla Was specjalne seanse z konkursami a co za tym idzie z nagrodami!

Oczywiście najważniejszą osobą w tych dniach będzie Św. Mikołaj, który dla wszystkich grzecznych i radosnych dzieci będzie miał prezenty. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą bądź zapomnieli a chcieliby dostać na gwiazdkę prezent, to zapraszamy do kącika świątecznego gdzie będzie można napisać list do Świętego Mikołaja.

Zapraszamy serdecznie... Nie może Was nie być.

Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!

Ceny biletów:
Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Zapraszamy!

Plikido góry

Kontakt do góry

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakladce Kino.

Partnerzy do góry