Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Basia 3 – seanse z konkursami

W sieci kin Helios 9 i 10 listopada zaprezentujemy trzecią odsłonę przygód ulubienicy wszystkich przedszkolaków. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. „Basia 3” to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak.

W weekend 9 i 10 listopada zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Basia i bałagan
  • Basia i Mama w pracy
  • Basia i Titi
  • Basia i Boże Narodzenie

Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje.

Kino Helios Łódź zaprasza wszystkie dzieci na specjalne spotkanie z „Basią”. W dniach 9 i 10 listopada odbędą się pokazy bajek z konkursami o godzinie 10:30. W ramach naszego wydarzenia będzie czekało na Was mnóstwo atrakcji:

  • malowanie buziek
  • skręcanie balonów
  • kącik z klockami..

Ponieważ „Basia” to przemiła i roztropna dziewczynka, która lubi uczyć się nowych rzeczy i zaraża dobrym humorem to my jak najbardziej chcemy zaprosić wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Przygotujcie się na „Jesienne spotkanie”, będą plastelinowe wyklejanki, malowanie palcami i kolorowa wycinanka. Dla spragnionych ruchu będą gry i zabawy a na koniec zapraszamy wszystkich do zrobienia Misia. Oczywiście będą konkursy i super nagrody. Nie zabraknie pysznych słodkości i mnóstwo dobrej zabawy.

Razem z nami będą nasi partnerzy, w sobotę JumpWorld z super trampoliną a w niedzielę Piaskownica, która jak zawsze jest pełna pomysłów dla najmłodszych. Tym razem, zaprasza wszystkie dzieci na zabawy pełne uśmiechu i radości. Wcielimy się w bohaterkę kreskówki i poczujemy się jak w przedszkolu. Czeka na Was wspólny taniec oraz zabawy z dużą kolorową chustą. Już w tą niedzielę czeka nas świetna przygoda!

Przyjdźcie koniecznie, spędźcie miło i wesoło czas, zaczynamy już o godzinie 10:00.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
  • Bilet Normalny 20,00* zł

Cena dla każdego uczestnika.

*Sieć kin Helios zastrzega sobie możliwość obniżenia ceny biletu w ramach obowiązywania lokalnych promocji.

Plikido góry

Kontakt do góry

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakladce Kino.

Partnerzy do góry