Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Mała syrenka

Zapraszamy na wyjątkowe pokazy 14 i 15 września tylko w kinach Helios!

„Mała syrenka” Disneya powraca do kin z okazji 30-lecia filmu!

Skocz w wir podwodnych przygód „na morza dnie” i zobacz prawdziwy disneyowski klasyk na wielkim ekranie. Widowiskowa animacja, barwne postacie i nagrodzona dwoma Oscarami® muzyka zachwyci nowe pokolenie widzów.

Ariel, obdarzona duchem odkrywcy syrena żyje w Atlantyce, podwodnym królestwie jej surowego ojca. Jest oczarowana światem ludzi i wbrew zakazowi króla Trytona często wypływa na powierzchnię. Pewnego dnia podczas sztormu ratuje życie młodemu księciu. Zdecydowana, by stać się człowiekiem, zawiera układ z przebiegłą wiedźmą morską Urszulą. Ceną za ludzką postać jej jest piękny głos. Z pomocą przyjaciół: gadatliwego Florka i nadwornego kompozytora Sebastiana, Ariel musi zdobyć miłość księcia i ocalić królestwo – czeka ich szalony wyścig z czasem!

Kino Helios Łódź zaprasza na wyjątkowe spotkanie z „Małą syrenką”. W dniach 14 i 15 września o godzinie 12:00 będziemy świętowali razem z Disneyem.

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy dla wszystkich naszych milusińskich mnóstwo atrakcji.

Już od godziny 11:00 zapraszamy do naszych bajkowych kącików "Małej syrenki”
Będziemy malowali, rysowali, wyklejali, robili rybki z plasteliny, papieru i makaronu. Nie zabraknie balonowych figurek i malowania buziek.

Dla wszystkich łasuchów coś słodkiego. Wszystko to, co będzie nam się kojarzyło z „Małą syrenką”.
Będzie super zabawa, konkursy i oczywiście nagrody.

Zapraszamy serdecznie, będzie nam miło jak odwiedzą nas „Małe syrenki”.

 

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
  • Bilet Normalny 20* zł

Cena dla każdego uczestnika.

* Sieć kin Helios zastrzega sobie możliwość obniżenia ceny biletu w ramach obowiązywania lokalnych promocji.

Plikido góry

Kontakt do góry

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kino.