Kacze Opowieści

Kina Helios zapraszają 7-8 kwietnia na przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel „Kacze Opowieści”. W każdym odcinku pojawią się przełomowe odkrycia, a ponieważ niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem, zanosi się na przygody bez końca!

Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje.

Kino Helios Łódź zaprasza na weekendowe spotkanie z serialem „Kacze Opowieści”.

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci mnóstwo atrakcji. Tak jak nasi bohaterowie Hyzio, Zyzio i Dyzio, będziemy szukali skarbu, znajdziemy tajemniczą mapę, nie obędzie się bez złota a na koniec wszyscy, którzy odkryją nasz ukryty skarb otrzymają odznakę „Kaczora”.

Oczywiście nie zabraknie słodkich przysmaków, wspólnych zabaw, zagadek i konkursów, a co za tym idzie kaczych nagród. Przyjdźcie koniecznie, spędźcie z nami i kaczorami kwietniowy weekend. Miło nam będzie widzieć Was w przebraniach, najlepiej za małe kaczorki, będziemy mogli uwiecznić to na wspólnym zdjęciu.

Zaczynamy już od godziny 10:00 i będziemy do 14:00, zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Zapraszamy serdecznie…

Zapraszamy na niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców Hyzia, Zyzia i Dyzia. Nowe „Kacze Opowieści” podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni, przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje ucząc się odwagi oraz kreatywności. Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
  • W dniu seansu 20 zł

Cena dla każdego uczestnika.

Plikido góry

Kontakt do góry

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakladce Kino.

Partnerzy do góry