Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

5. urodziny Kina Helios w Łodzi

5. urodziny Kina Helios w Łodzi

Już w weekend 26 i 27 września przyjdź do kina Helios w Łodzi i świętuj razem z nami 5. urodziny!

Kup bilet w najlepszej cenie za 16,90 zł i weź udział w konkursie! Do wygrania elektryczne hulajnogi i vouchery na biżuterię.

Konkurs trwa od 24 września 2020 do 8 października 2020.

Szczegóły w Regulaminie.

* jeżeli Uczestnikiem konkursu jest osoba niepełnoletnia, która ukończyła 15. rok życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub innych opiekunów prawnych Uczestnika. Zgoda powinna być przesłana skanem wraz ze zgłoszeniem konkursowym. Zgoda może zostać napisana odręcznie lub można ją pobrać TUTAJ>>