Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Informacja o otwarciu kina - komunikat

Informacja o otwarciu kina - komunikat

Drodzy Widzowie, w związku z ogłoszeniem upadłości właściciela Galerii Sukcesja i brakiem zgody Rady Wierzycieli na dalsze prowadzenie działalności przez Syndyka upadłej spółki, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja jest zamknięte od 30 czerwca.

Zarząd sieci Helios prowadzi obecnie działania, mające na celu ocenę możliwości otwarcia naszego łódzkiego kina niezależnie od Galerii. O dalszych krokach będziemy informować Was na stronie internetowej.