Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

KOMUNIKAT dla osób będących 8 marca br. na seansie filmu „Sala Samobójców. Hejter” o godz. 14:00.

Informujemy, że jedna z osób obecnych na niedzielnym seansie (8 marca) filmu „Sala Samobójców. Hejter” o godz. 14:00 w kinie Helios w Łodzi, potwierdziła u siebie przypadek wirusa SARS-CoV-2.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej namawiamy wszystkich, którzy byli na tym seansie na o zachowanie szczególnej ostrożności, a nawet dwutygodniową kwarantannę.

W razie zaobserwowania u siebie takich objawów jak: gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem, należy bezzwłocznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerami telefonów: 42 253 62 00; 42 253 99 00.

Kompleksowe informacje i zalecenia znajdują się na stronie www.gov.pl/koronawirus oraz pod numerem infolinii: 800 190 590

Lista stacji sanitarno-epidemiologicznych:
https://gis.gov.pl/mapa/

Lista szpitali zakaźnych:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/lista-szpitali

Na wszystkie pytania w opisanej sprawie odpowiada Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Łodzi.