Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Seanse „Andre Rieu, 70 lat młodości” - przeniesione!

Seanse „Andre Rieu, 70 lat młodości” - przeniesione!

Drodzy Widzowie, w związku z zamknięciem naszych kin, informujemy, że seanse „Andre Rieu, 70 lat młodości” zaplanowane na 13 i 20 marca nie odbędą się.

Zakupione bilety będą obowiązywać na nowe terminy projekcji, o których będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Jeśli jednak będą Państwo chcieli dokonać ich zwrotu, jest to możliwe.

Bilety, które zostały zakupione w kasie kina, kiosku* lub przez aplikację mobilną, będzie można zwrócić w kasie kina po jego ponownym otwarciu. Zwrot należności zostanie dokonany gotówką.

W przypadku zwrotu biletów zakupionych na stronie internetowej www.helios.pl prosimy o kontakt mailowy z kinem, do którego bilet został zakupiony. Adres e-mail dostępny jest w zakładce „KINO”. Do korespondencji należy załączyć potwierdzenie otrzymania biletu online, na którym widoczny jest nr transakcji oraz paragonu.

Okoliczności są szczególne i mamy nadzieję, że przyjmą je Państwo ze zrozumieniem.

* dotyczy łódzkiego kina Helios