Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Helios w Łodzi z salą Dream!

Helios w Łodzi z salą Dream!

Czy marzyliście kiedyś, aby oglądać filmy w kinie i leżeć jak na wygodnej kanapie? Zachwycać się realistycznym obrazem pełnym żywych kolorów? Przenieść się w centrum akcji za sprawą otaczającego Was dźwięku? Spełniamy Wasze marzenia!

Helios Dream to unikalny koncept stworzony z myślą o niezwykle komfortowej przestrzeni do oglądania filmów. Wyróżniająca się nowoczesnym designem, wyposażona w szerokie i wygodne fotele z elektryczną regulacją siedzeń sala, jest już otwarta.

Najnowsza technologia zastosowana w sali Dream gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, będziecie mogli jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Ponadto sala zostanie wyposażona w nowoczesny projektor Christie, przystosowany do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K, dzięki któremu obraz jest wyjątkowo realistyczny.

Pokochacie oglądanie filmów w sali Dream.