Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Specjalna oferta łączona dla grup szkolnych

Specjalna oferta łączona dla grup szkolnych

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do skorzystania z wyjątkowej oferty – 3 atrakcje w Łodzi tylko 35 zł!

Tego jeszcze w Łodzi nie było! Trzy atrakcje w cenie jednej! Seans filmowy w kinie Helios, godzinna zabawa w Aquaparku Fala oraz zwiedzanie Centrum Nauki i Techniki w EC1! To wszystko za trzydzieści pięć złotych!

  • Oferta dostępna w trakcie całego roku szkolnego: od wtorku do niedzieli
  • Obowiązuje dla grup szkolnych minimum 15 osób.
  • Na jednego opiekuna grupy nie może przypadać więcej niż: 15 uczniów lub 10 przedszkolaków
  • Wycieczka odbywa się w ciągu jednego dnia
  • Obiekty odwiedzane są w następującej kolejności:
  1. seans w Kinie Helios
  2. godzinna wizyta w Aquaparku Fala
  3. zwiedzanie stałej ekspozycji w Centrum Nauki i Techniki EC1

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 722 382 332 lub 514 955 631 bądź na adres mailowy: :aleksandra.lech@helios.pl