Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 2

FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 2

Premiera:

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 2, w niedzielę 20 września o godz. 10:30.

TARAPATY 2 / familijny / od 6 lat

TARAPATY 2 / familijny / od 6 lat

Premiera:

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz.

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

Premiera:

Kontrowersyjny program „Music Race” poszukuje muzycznych talentów w Polsce. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury.

GNIAZDO

GNIAZDO / napisy

Premiera:

Rory dla pieniędzy i pozycji jest gotów na wszystko. Gdy dostaje nową pracę i przeprowadza się do Londynu, jego życie i idealne małżeństwo zamieniają się w spiralę sekretów i kłamstw.

PINOKIO / familijny / od 10 lat

PINOKIO / familijny / od 10 lat

Premiera:

Imponująca wizualnie, pełna przygód, mądrości i humoru najnowsza ekranizacja „Pinokia” Carlo Collodiego – najpopularniejszej książki dla dzieci wszech czasów.

BANKSTERZY

BANKSTERZY

Premiera:

Człowiek kontra system. Do czego prowadzą manipulacje na szczeblach władzy?