Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Pan idealny

Pan idealny / napisy

Premiera:

Młoda kobieta zakochuje się w idealnym mężczyźnie. Gdy ich związek rozkwita, wychodzi na jaw, że wybranek jest płatnym mordercą.

Pan Lazhar

Pan Lazhar

Premiera:

Wzruszająca, pełną ciepła i subtelnego humoru opowieścią o grupie uczniów szkoły podstawowej, przedwcześnie zmuszonych do wejścia w świat dorosłych.

Pan od muzyki

Pan od muzyki

Premiera:

Nauczyciel muzyki, znajduje pracę w zakładzie poprawczym dla nieletnich. Oszołomiony nieprzyjazną atmosferą, postanawia zmienić życie wychowanków, wprowadzając ich w czarodziejski świat muzyki...

Pan Popper i jego pingwiny

Pan Popper i jego pingwiny / dubbing

Premiera:

Pan Popper otrzymuje przesyłkę, a w niej... pingwina. Po jakimś czasie stadko staje się coraz większe, a pan Popper robi przedstawienie ze swoimi trudnymi do okiełznania pupilami w rolach głównych…

Pan T.

Pan T.

Premiera:

Przesycona nostalgią podróż do niezwykłego świata, w którym słynni pisarze i poeci artystycznej bohemy zasiadywali w knajpach i kawiarniach ukradkiem komentując zło otaczającego ich świata.