Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Jego ekscelencja subiekt

Jego ekscelencja subiekt

Premiera:

Piękna Ania zakochuje się z wzajemnością w ubogim subiekcie Jurku, podającym się zresztą (w wyniku pewnego nieporozumienia) za radcę Chełmońskiego…

Mocny Człowiek

Mocny Człowiek

Premiera:

Mocny człowiek jest znakomitą adaptacją powieści Stanisława Przybyszewskiego guru skandalistów i dekadentów. W filmie oprócz polskich aktorów wzięły udział gwiazdy europejskiego kina.

Zmęczona śmierć

Zmęczona śmierć

Premiera:

Niemiecki horror i pierwszy znaczący film w reżyserii Fritza Langa. Cztery opowieści o miłości i przeznaczeniu. Całość przeniesiona w realia scenerii niemieckiej, orientalnej, weneckiej i chińskiej.