Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Konkurs na Superbohatera rozstrzygnięty!

Konkurs na Superbohatera rozstrzygnięty!

Takiego odzewu ze strony najmłodszych widzów chyba się nie spodziewaliśmy. Na nasz konkurs plastyczny "Superbohater w naszym przedszkolu i szkole" otrzymaliśmy mnóstwo rysunków. Dlatego niełatwo było wybrać te najlepsze.

Zajęcia z Supermanem na lekcjach wychowania fizycznego, Sponge Bob siedzący razem z uczniami w ławce, Angry Birds opowiadające uczniom o sztuce latania. To tylko niektóre z dziecięcych pomysłów dotyczące tematu naszego plastycznego konkursu "Superbohater w naszym przedszkolu i szkole".

Ale to nie jedyni bohaterowie jakich dzieci uwieczniły na swoich obrazkach. Bo dla wielu uczniów superbohaterem jest też pan woźny czy nauczycielka języka polskiego.

Rysunki jakie otrzymaliśmy są przepiękne i napłynęło ich do nas bardzo dużo. Dlatego tym bardziej wybór tych najlepszych nie był łatwy.

Postanowiliśmy nagrodzić m.in. prace uczniów z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białymstoku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hajnówce, uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 44 w Białymstoku oraz prace nadesłane ze Szkoły Podstawowej w Dziadkowicach. Jedną z wyróżnionych prac, których bohaterką jest świnka Pepa wykonała Maja Duda.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

 

Galeria do góry