Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Poluj na hity za 10 złotych!

Poluj na hity za 10 złotych!

Nie zdążyłeś zobaczyć długo wyczekiwanego tytułu na wielkim ekranie? A może chciałbyś ponownie obejrzeć swój ulubiony film? W naszym kinie wszystko jest możliwe!

KUP BILET

Białystok – Helios Jurowiecka
NAPRZÓD / Hit za 10! / b.o.
NAPRZÓD / Hit za 10! / b.o. / dubbing

Od lat: b.o., Czas trwania: 102 min.
Produkcja: USA [2020]

Zwiastun

Białystok – Helios Jurowiecka
SONIC. Szybki jak błyskawica / Hit za 10! / od 7 lat
SONIC. Szybki jak błyskawica / Hit za 10! / od 7 lat / dubbing

Od lat: 7, Czas trwania: 100 min.
Produkcja: USA [2020]

Zwiastun

Białystok – Helios Jurowiecka
NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK / Hit za 10!
NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK / Hit za 10! / napisy

Od lat: 15, Czas trwania: 124 min.
Produkcja: Australia/USA [2020]

Zwiastun

Białystok – Helios Jurowiecka
DŻENTELMENI / Hit za 10!
DŻENTELMENI / Hit za 10! / napisy

Od lat: 15, Czas trwania: 113 min.
Produkcja: USA [2020]

Zwiastun

Treść

Hity za 10 złotych to wybrane obrazy, które cieszyły się Waszym dużym zainteresowaniem przed zamknięciem kin, a także te, które w związku z pandemią nie miały kinowej premiery. W naszym repertuarze znajdziecie filmy akcji, komedie, a także animacje i propozycje dla całych rodzin (w tym wypadku cena biletów będzie jeszcze bardziej korzystna niż na premierowe Filmy Familijne)!

Zapraszamy na seanse hitów filmowych w cenie tylko 10 złotych, codziennie!