Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

20% zniżki na bilety w Empik Premium

20% zniżki na bilety w Empik Premium

Z usługą Empik Premium możesz przeżywać filmowe emocje w niższej cenie!

Jeśli jesteś fanem naszego kina oraz posiadasz aktywne konto Empik Premium, możesz w prosty sposób skorzystać z rabatu na bilety.

Wystarczy, że przy zakupie biletów w kasie kina okażesz kasjerowi numer swojej karty bądź jej numer w aplikacji mobilnej Empiku, a koszt biletów zostanie obniżony o 20%!

Zniżka obowiązuje przez cały tydzień na filmy grane w regularnym repertuarze kina oraz seanse w ramach projektów specjalnych z wyłączeniem Nocnym Maratonów Filmowych oraz Kultury Dostępnej.

Realizacja zniżki możliwa jest wyłącznie w kasach kin Helios.

Szczegóły w regulaminie.