Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Aukcje zakończone – dziękujemy za Wasze wielkie serca!

Aukcje zakończone – dziękujemy za Wasze wielkie serca!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się być rekordowym pod względem ilości zebranych funduszy! Nasza sieć dołączyła swoją cegiełkę.

Dokładnie 3 775 złotych zebraliśmy w ramach trzech aukcji charytatywnych, w których można było wylicytować niepowtarzalne karnety upoważniające do codziennych wejść (jedno dziennie) na seanse filmowe we wszystkich kinach naszej sieci przez rok.

Zgromadzone środki automatycznie trafiły na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przeznaczone zostaną na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wspólnie udowodniliśmy, że pomaganie jest dziecinnie proste.
Dziękujemy Wam za tak duży odzew i Wasze wielkie serca!