Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

W dolinie Elah

W dolinie Elah

Premiera:

W kilka dni po powrocie ze służby w Iraku Mike Deerfield znika z bazy wojskowej w Nowym Meksyku i zostaje uznany za dezertera...

W domu innego

W domu innego / napisy

Premiera:

Powojenne Niemcy, rok 1946. Rachael Morgan przybywa do zrujnowanego Hamburga, by dołączyć do swego męża, Lewisa, brytyjskiego pułkownika, któremu powierzono zadanie odbudowania miasta.

W drodze

W drodze

Premiera:

Film jest ekranizacją legendarnej książki Jacka Kerouaca zatytułowanej "W drodze". Głównymi bohaterami są dwaj młodzi ludzie - Sal Paradise i Dean Moriarty - przemierzający wzdłuż i wszerz Amerykę.