Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

W ciemność. Star Trek / 3D

Star Trek Into Darkness

  • Science-Fiction
  • Akcja
  • Przygodowy
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2013]
  • Premiera: 31.05.2013 (Polska)

Reżyseria

J.J. Abrams

Scenariusz

Alex Kurtzman, Damon Lindelof, Roberto Orci

Obsada

Chris Pine, Zoe Saldana, John Cho, Anton Yelchin, Zachary Quinto, Simon Pegg, Karl Urban, Alice Eve

Opis filmu

Tego lata reżyser J.J. Abrams zabierze nas w kolejną podróż na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. Tym razem wraz z młodymi oficerami jednostki kosmicznej wyruszymy „W ciemność” – najniebezpieczniejszą do tej pory wyprawę „Star Trek”. W filmie ponownie zobaczymy załogę, która bawiła widzów w 2009 roku w uwspółcześnionej wersji starego filmowego przeboju. Podczas kolejnej wyprawy akcja zdecydowanie nabiera tempa, a gra zaczyna toczyć się o coraz wyższa stawkę. Jednostka kosmiczna Enterprise zostaje wciągnięta w wir zawrotnej gry na śmierć i życie z nieposkromionymi siłami zniszczenia. W tej grze cała załoga, którą dowodzi Kapitan Kirk zostanie wystawiona na próbę,, a jednocześnie będzie to test dla siły przyjaźni, miłości i poświęcenia.

Na ekranie wśród członków załogi statku Enterprise ponownie zobaczymy Chrisa Pine’a w roli Kapitana Jamesa T. Kirka, Zachary’ego Quinto jako Pierwszego Oficera Spocka, Karla Urbana jako Dr Leonarda “Bonesa” McCoya, Simona Pegga w roli Naczelnego Inżyniera “Scotty’ego” Scotta, a także Zoe Saldan jako Oficer Łączności Uhuru, Johna Cho jako Nawigatora Hikaru Sulu, Antona Yelchina w roli Pavela Chekova i Bruce’a Greenwooda jako Admirała Christophera Pike’a. W obsadzie znaleźli się również Benedict Cumberbatch jako tajemniczy międzygalaktyczny terrorysta John Harrison, Alice Eve w roli nowego nabytku statku - Carol Marcus i Peter Weller jako Admirał Gwiezdnej Floty.