Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zestaw 1 - Maraton Sylwestrowy

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. W zestawie pierwszym, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Vincent Cassel i Olga Kurylenko, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu „Władca Paryża”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój i muzykę odpowiedzialni będą już Viggo Mortensen i Mahershala Ali w filmie - „Green Book”. Będzie mrocznie i chwilami dość niebezpiecznie, ale nie zabraknie też wspaniałej zabawy i dobrego smaku! W dodatku, to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze… Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2019 Roku!

W przerwie między filmami dla naszych Sylwestrowych maratończyków przewidziana będzie lampka szampana oraz paleta wyśmienitych przekąsek i deserów, które idealnie wpiszą się w niezapomniany szampański wieczór.

Pierwsze chwile Nowego Roku z pewnością obfitować będą w moc szczerych życzeń, które niebywale szybko mogą się spełnić za sprawą Noworocznego Koła Fortuny Helios.

Biorąc udział w naszym Konkursie będzie można wygrać zestaw z filmową niespodzianką wewnątrz!

Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2019 Roku!

Start: 31.12.2018, godz. 21.45

Zagramy:

  • Władca Paryża (PRZEDPREMIEROWO!)
  • Green Book (PRZEDPREMIEROWO!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

 

Repertuar do góry

Władca Paryża / napisy

Władca Paryża
Zwiastun
  • L'Empereur de Paris
  • Od lat: 15, Czas trwania: 110 min.
  • Produkcja: Francja [2018]

Reżyseria

Jean-François Richet

Scenariusz

Eric Besnard

Obsada

Olga Kurylenko , Vincent Cassel, Freya Mavor

Opis filmu

François Vidocq to otoczona mroczną sławą postać półświatka, człowiek, który jako jedyny zdołał uciec z najbardziej przerażającej kolonii karnej.

Vidocq jest człowiekiem, który potrafi powiedzieć 'nie' i wziąć los w swoje ręce. By uzyskać ułaskawienie, musi skonfrontować się z sytuacją, w której cel uświęca środki.

Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła.

Galeria

Green Book / napisy

Green Book
Zwiastun
  • Green Book
  • Od lat: 15, Czas trwania: 130 min.
  • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

Peter Farrelly

Scenariusz

Nick Vallelonga, Brian Hayes Currie

Obsada

Linda Cardellini, Viggo Mortensen, Mahershala Ali

Opis filmu

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
  • Promocyjny* 65 zł
  • Normalny 75 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 23.12.2018r.

Partnerzy do góry