Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zestaw 1 - Maraton Sylwestrowy

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. W zestawie pierwszym, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Vincent Cassel i Olga Kurylenko, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu „Władca Paryża”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój i muzykę odpowiedzialni będą już Viggo Mortensen i Mahershala Ali w filmie - „Green Book”. Będzie mrocznie i chwilami dość niebezpiecznie, ale nie zabraknie też wspaniałej zabawy i dobrego smaku! W dodatku, to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze… Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2019 Roku!

W przerwie między filmami dla naszych Sylwestrowych maratończyków przewidziana będzie lampka szampana oraz paleta wyśmienitych przekąsek i deserów, które idealnie wpiszą się w niezapomniany szampański wieczór.

Pierwsze chwile Nowego Roku z pewnością obfitować będą w moc szczerych życzeń, które niebywale szybko mogą się spełnić za sprawą Noworocznego Koła Fortuny Helios.

Biorąc udział w naszym Konkursie będzie można wygrać zestaw z filmową niespodzianką wewnątrz!

Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2019 Roku!

Start: 31.12.2018, godz. 21.45

Zagramy:

  • Władca Paryża (PRZEDPREMIEROWO!)
  • Green Book (PRZEDPREMIEROWO!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

 

Repertuar do góry

Władca Paryża / napisy

Władca Paryża
Zwiastun
  • L'Empereur de Paris
  • Od lat: 15, Czas trwania: 110 min.
  • Produkcja: Francja [2018]

Reżyseria

Jean-François Richet

Scenariusz

Eric Besnard

Obsada

Olga Kurylenko , Vincent Cassel, Freya Mavor

Opis filmu

François Vidocq to otoczona mroczną sławą postać półświatka, człowiek, który jako jedyny zdołał uciec z najbardziej przerażającej kolonii karnej.

Vidocq jest człowiekiem, który potrafi powiedzieć 'nie' i wziąć los w swoje ręce. By uzyskać ułaskawienie, musi skonfrontować się z sytuacją, w której cel uświęca środki.

Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła.

Galeria

Green Book / napisy

Green Book
  • Green Book
  • Od lat: 15, Czas trwania: 130 min.
  • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

Peter Farrelly

Scenariusz

Nick Vallelonga, Brian Hayes Currie

Obsada

Linda Cardellini, Viggo Mortensen, Mahershala Ali

Opis filmu

Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
  • Promocyjny* 65 zł
  • Normalny 75 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 23.12.2018r.

Partnerzy do góry