Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Mimo, iż w niektóre niedziele część sklepów w centrach handlowych jest nieczynna, kina funkcjonują tak jak dotychczas. W weekendowym repertuarze naszego kina każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie – zapraszamy na niedzielne seanse!

„Kamerdyner” – nowość na naszych ekranach – to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia.

Jeśli tęsknicie za dobrą polską komedią i lubicie śmiać się z rzeczy, z których czasem nie wypada... przybywajcie do nas na seanse komedii „Juliusz”! W tym tygodniu nowością jest także „Johny English: Nokaut” - wielki powrót agenta do zadań specjalnych brytyjskiego wywiadu. Drugiego takiego jak on nie ma… i nie będzie!

Na naszych ekranach królują także bohaterowie filmu inspirowanego prawdziwymi zdarzeniami z bestsellera Arkadego Fiedlera - "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" oraz przerażająca „Zakonnica” – jeden z najmocniejszych horrorów ostatnich lat!

Oczywiście polecamy Wam również kino familijne i zapraszamy na seanse animacji „Księżniczka i smok”. Filmowe emocje w rodzinnym gronie to wspaniały pomysł na niezapomniany weekend!

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!Do zobaczenia!