Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Całe szczęście” że mamy konkurs!

„Całe szczęście” że mamy konkurs!

Zdarzało Wam się siedząc w kinie zastanawiać się jakby to było przenieść się do miejsca, w którym znajdują się bohaterowie filmu?  Mieliście ochotę - patrząc jak bohaterowie jedzą pyszności - skosztować tego co oni? 

Teraz będziecie mieli taką możliwość!

Przed Wami wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest wspaniała kolacja w Restauracji Na Molo w Pucku, która "zagrała" w filmie. To właśnie tu spotkali się bohaterowie filmu na romantycznej kolacji! Wy także będziecie mieli taką możliwość.  

Aby wygrać tę niepowtarzalną kolację wystarczy przyjść do kina w Gdyni na film „Całe szczęście”, odebrać kupon konkursowy i odpowiedzieć na pytanie:

  • Czym jest dla Ciebie szczęście?

Autora najciekawszej odpowiedzi nagrodzimy voucherem na romantyczną kolację dla dwóch osób w filmowej restauracji Na MOLO w Pucku.

Zachęcamy do wspólnej zabawy! Jesteśmy przekonani, że kolacja w Restauracji na Molo rozpieści nie tylko Wasze kubki smakowe, ale i pozostałe zmysły! Niewiele jest bowiem restauracji z tak pięknym widokiem! 

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak tylko trzymać kciuki za Wasze odpowiedzi. No to co? Czas start!

Partner: