Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Dar

Dar / napisy

Premiera:

Młode małżeństwo, Simon i Robyn, kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, aż do przypadkowego spotkania z dawnym kolegą Simona...

Dark Was The Night

Dark Was The Night

Premiera:

Paul Shields, szeryf Maiden Woods, zaczyna śledzić dziwne zdarzenia podejrzewając, że to żarty. W miarę postępu śledztwa, stawi czoła swoim demonom i odkryje prawdę, która kryje się w folklorze.

Das Wunder von Bern

Das Wunder von Bern

Premiera:

"4 lipca 1954: cud w Bernie" Niemcy mistrzem świata w piłce nożnej! "Cud w Bernie" uchodzi za symbol powojennego odrodzenia moralnego Niemiec i początek ich przyszłych sukcesów."

Dawca Pamięci

Dawca Pamięci / napisy

Premiera:

Ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry. Wizjonerska opowieść o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i… kolory.

Daybreakers. Świt

Daybreakers. Świt

Premiera:

Jest rok 2019. Tajemnicza plaga nawiedza Ziemię, przeobrażając większość ludzi w wampiry. Wampiry polują na ludzi i hodują ich, by zapewnić sobie biologiczne przetrwanie...

De De Pyaar De

De De Pyaar De

Premiera:

Ashish (Ajay Devgan) ma 50 lat, natomiast Ayesha (Rakul Preet Singh) ma 26. Kiedy tych dwoje poznaje się w urokliwych zakątkach Londynu, miłość przychodzi do nich naturalnie.

Dead Awake

Dead Awake / napisy

Premiera:

Kate Bowman (Jocelin Donahue), na skutek śmierci swojej siostry bliźniaczki, zaczyna badać tajemnicze przypadki zgonów w czasie snu.