Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

KALENDARZ ADWENTOWY

KALENDARZ ADWENTOWY / napisy

Premiera:

Są prezenty, których lepiej nigdy nie dostać... Przerażający i mroczny horror o tajemniczym kalendarzu adwentowym, który trafia w ręce młodej dziewczyny i skutkuje serią krwawych wydarzeń.

SYN

SYN / napisy

Premiera:

Tajemniczy, mroczny, pełen podskórnego napięcia horror o matce, która popada w obłęd, gdy w jej kilkuletnim synku budzą się najbardziej mroczne instynkty. W rolach głównych Andi Matichak.