Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Złota Kolekcja Filmowa

Złota Kolekcja Filmowa

Zapraszamy na nowy cykl w naszym kinie! Spędź wtorki z klasyką kina, co tydzień będziemy prezentować najsłynniejsze tytuły, bez których światowa kinematografia nie byłaby taka sama. Odkryj na nowo filmy, które zostają w pamięci.

KUP BILET

Kalisz – Helios
Deszczowa piosenka / Złota Kolekcja
Deszczowa piosenka / Złota Kolekcja / napisy

Od lat: 12, Czas trwania: 103 min.
Produkcja: USA [1952]

Kalisz – Helios
Buntownik bez powodu / Złota Kolekcja
Buntownik bez powodu / Złota Kolekcja / napisy

Od lat: 12, Czas trwania: 111 min.
Produkcja: USA [1955]

Kalisz – Helios
Rio Bravo / Złota Kolekcja
Rio Bravo / Złota Kolekcja / napisy

Od lat: 12, Czas trwania: 141 min.
Produkcja: USA [1959]

Treść

Czy wiesz co zdarzyło się w Madison County i kto śpiewał deszczową piosenkę? Jeśli nie… możesz z nami nadrobić filmowe zaległości! Czekają na Was najlepsze kreacje aktorskie, znakomici reżyserzy i porywające historie.

Na kultowe seanse zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 13:00 i 18:00*.

Bilety na wszystkie filmy w ramach cyklu w cenie 10 zł!

* w wybranych kinach